شناسنامه موسسه و انتشارات بزرگ قانون یار
 
نام موسسه و انتشارات بزرگ قانون یار
تماس با من
جنسیت مرد
سن
درباره من سخن سردبیر فصلنامه((بهنام اسدی)) خداوند کریم را شاکریم در کمتر از دو سال از تاسیس موسسه و بنیاد حقوقی قانون یار، توانستیم با موافقت مرجع ذی ربط مجوز با ارزش و غرور آفرین فصلنامه حقوقی قانون یار به شماره مجوز 78864 را کسب نماییم و در این راه به عنوان اولین بنیاد حقوقی در کشور نیاز علمی، تحقیقاتی و پژوهشی هر حقوقدان در هر مقطعی را رفع نماییم و بدین واسطه دوره اول مقالات این فصلنامه را به چاپ برسانیم. لازم به ذکر است بنیاد حقوقی قانون یار توانست به واسطه اخذ این مجوز و تخصیص شماره استاندارد بین المللیissn از سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران ((International Standard Serial Number)) ششمین مجوز خود را به نام مزین (قانون یار) اخذ نماید و بدست آورد. شایان ذکر است این استاندارد توسط سازمان بین‌المللی استانداردسازی تحت نام ایزو ۳۲۹۷ در سال ۱۹۷۵ میلادی تبیین شده است. پنج مجوز پیشین بنیاد حقوقی قانون یار به ترتیب اولویت اخذ مجوز از مراجع صالح عبارتند از : 1.موسسه حقوقی قانون یار به شماره ثبت 33378 2.انتشارات قانون یار به شماره پروانه 12161 3.موسسه فرهنگی قانون یار به شماره ثبت 41190 4.نشر دیجیتال قانون یار با شناسه نشر دیجیتال به شماره 3378 5.تلفن گویای قانون یار از مخابرات استان تهران به نام تلفن گویای قانون یار امید داریم در این مسیر پر پیچ و خم به یاری خداوند متعال و بزرگ با اخذ موافقت نامه رتبه علمی و پژوهشی فصلنامه از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری خدمت رسانی علمی خویش را برای حقوقدانان این مرز و بوم ادامه دهیم. در پایان لازم می بینیم از تمامی محققین، پژهشگران، حقوقدانان، اساتید و صاحب نظران رشته حقوق دعوت به عمل آوریم تا در ارسال مقالات خویش، اکسپت، پذیرش و همکاری در داوری مقالات دوره های بعدی فصلنامه قانون یار با فصلنامه مذکور همکاری های لازم درخواستی را به عمل آورند.

کشور ایران  
شهر تهران

تحصیلات مدیر عامل قانون یار: بهنام اسدی((دانشجوی دکتری حقوق خصوصی))  
شغل مدیر موسسه قانون یار و صاحب امتیاز انتشارات و فصلنامه قانون یار  
سرگرمی ها مطالعه این بیانیه و این متن برای هر فرد حقوقی واجب عینی است لطفاً چند دقیقه از وقت خود را به مطالعه این متن اختصاص دهید موضوع: تکثیر و دریافت سی دی های تدریس کنکوری دروس رشته حقوق با کیفیت عالی به صورت کاملاً رایگان با سلام و عرض ادب خدمت تمامی حقوقدانان و داوطلبان عزیز آزمون وکالت و قضاوت و .... همانگونه که مستحضر هستید موسسه قانون یار که ابتکار کتب صوتی حقوقی را برای اولین بار در کشور در دست دارد در راستای برطرف نمودن نیازهای داوطلبان آزمون های حقوقی، تمامی محصولات صوتی و تدریس های کنکوری را به صورت رایگان در اختیار داوطلبان و حقوقدانان عزیز قرار داده است که این امر باعث خرسندی، خوشحالی و رضایت قشر حقوقی کشور شده است. چراکه داوطلب آزمون وکالت، قضاوت، کارشناسی ارشد و دکتری بهترین تدریس با کیفیت عالی را یا با هزینه بسیار ناچیز((گاهاً صرفاً پرداخت هزینه پستی)) و یا به صورت کاملاً رایگان دریافت می کند و در این راستا کاملاً به نفع و سود داوطلب است. اما این امر و این حرکت خداپسندانه موسسه قانون یار به مزاج برخی موسسات و افراد که در همین راستا محصولات سمعی و بصری رشته حقوق عرضه و تولید می کنند، خوش نیامده است. چراکه بازار فروش محصولات این دسته از رقبا به شدت در معرض خطر قرار گرفته و به همین دلیل به عداوت و تخریب با موسسه و انتشارات قانون یار برخواسته اند و از این روال و سبک نوین آموزشی ((مخصوصاً به صورت رایگان)) احساس خطر می کنند. و اما خطاب به این دسته از افراد((اعم از حقیقی و حقوقی)): هدف اصلی موسسه قانون یار از بدو تاسیس، ارایه سی دی های صوتی تدریس رایگان بوده و در این راه تمام تلاش خویش را برای داوطلب و دانشجوهای عزیز انجام داده تا بدین سبک آموزشی نیاز تمامی داوطلبان آزمون های حقوقی را اولاً از مراجعه به کلاس های حضوری و پرداخت هزینه های نامتعارف معاف نماید و ثانیاً در این راستا داوطلب هیچ نیازی به خرید کتاب، سی دی صوتی و تصویری تدریس، نرم افزارهای حقوقی، خرید فایل صوتی تدریس و ..... نداشته باشد و با توجه به شرایط سخت مالی اکثر جوانان، تحت هیچ عنوان پول خود را صرف تهیه این محصولات ننمایند و هر محصولی را در قالب تدریس کنکوری و قانون خوانی لازم داشته باشند به صورت رایگان و با ذکر صلواتی بر محمد و آل محمد از موسسه قانون یار دریافت نمایند. لازم به ذکر است در این راستا سی دی ها و دی وی دی های صوتی تدریس حقوق موسسه قانون یار هیچ گونه قفل نرم افزاری و سخت افزاری نداشته و هرگونه کپی برداری و تکثیر از این سی دی ها هیچ منع و ایراد شرعی و قانونی ندارد و حتی انتظار موسسه ما از شما عزیزان این است در ثواب این کار خیر شریک شوید و در این رابطه هر محصولی از موسسه قانون یار در اختیار دارید به دوستان خود معرفی کنید و در اختیار دوستان حقوقی خویش قرار دهید تا در رفع مشکلات دیگران قدمی مثبت برداشته باشید. همکاری شما در این راستا به ما دلگرمی می دهد و ما را برای تدریس های آینده در رابطه با دیگر دروس دلگرم می کند. بالغ بر 250 ساعت تدریس کنکوری رایگان هدیه کوچکی از ما به شماست.  
علاقه مندی ها هرگونه استفاده و کپی برداری و تکثیر از مطالب و فایل های صوتی تدریس این موسسه با ذکر منبع آزاد می باشد و هیچ منع قانونی و شرعی وجود ندارد. ((موسسه قانون یار حامی و پشتیبان همیشگی داوطلبان آزمون های حقوقی.تنها موسسه ای که تمامی تدریس های صوتی اساتید موسسه را به صورت رایگان در اختیار داوطلب و حقوقدانان قرار می دهد و خدمت گذار واقعی جامعه حقوق کشور می باشد)) انتظار می رود شما نیز موسسه قانون یار را به دوستان خود معرفی کنید تا همگان از خدمات بی نظیر و بی سابقه و تکرار نشدنی موسسه قانون یار استفاده نماید و پول خود را صرف کلاس های حضوری ننمایند........ جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید تمامی کتب، سی دی های تدریس ماده به ماده،سی دی های قانون خوانی و کتب نموداری و ...... با دفتر مرکزی موسسه قانون یار تماس حاصل فرمایید 02166979519 02166979526 09196748625 09196748645 عضو کانال تلگرامی موسسه قانون یار شوید ghanoonyarshop@ ----------------- خط مشاوره داوطلبان آزمون های حقوقی و طرح سوالات حقوقی و مشاوره آزمونی ((تماس مستقیم و مشاوره با استاد بهنام اسدی)) 9099072868 ساعات تماس:از ساعت2 الی 10 شب